Чотири поради про роботу в офісі, які краще проігнорувати, ніж виконувати

Це застарілі наративи, які й досі намагаються поширювати старші колеги

Терпи, і не йди з роботи, на яку щойно влаштувався 

Коли щось на роботі не влаштовує, багатьом радять перетерпіти. Мовляв, перший час треба «притертися» один до одного, та й на наступному робочому місці цінуватимуть здобутий досвід більше, якщо це буде трохи більше ніж два дні. 

Але якщо токсичне середовище, робота понад норму, низька зарплата (і таких чинників можна додати ще багато) збіглися воєдино – то краще подбати про своє здоров’я і залишити роботу хоч наступного дня. 

Зробіть зусилля і станьте як всі

Щоб бути у дусі компанії, відповідати її концепції й культурі, багатьом радять змінити себе й свої звички. Але ж взяли  вас на роботу як унікальну особистість з унікальними професійними рисами. Тобто це вже не вписується в концепцію прилаштування. 

 

Подобатися всім – неможливо. Тож будьте собою, але дотримуйтеся робочих правил і за потреби – дрескоду. 

Не в грошах щастя

Це, звісно, так! Бо щастя в їх кількості. А працювати виключно заради задоволення -  розкіш, яку не кожен собі дозволить. 

Щодо цієї поради ідеального рецепта немає, бо межу свого задоволення і потреб, які треба задовольняти, кожен визначає сам. Знайти баланс – певно, найкраще, що може статися. 

Нагорода для тих, хто старанно працює 

Оманлива порада, адже якщо не заявляти про себе і свої здобутки вголос – вас можуть просто не помічати. Зусилля, звісно, трансформують у здобутки компанії, але вас з цього ланцюжка просто виключать. Тож майте сміливість, бодай час від часу говорити в голос проте, що саме ви зробили для компанії і її процвітання.

 

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/chotiri-poradi-pro-robotu-v-ofisi-yaki-krashche-proignoruvati-nizh-vikonuvati_306526.html

 

 

 

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад