Працевлаштування в мережі

Сьогодні вже всім ясно, що велика частина сміливих надій, які покладалися на розвиток бізнесу в Інтернеті кілька років тому, далекі від реальності. Проте, Всесвітня мережа дала життя безлічі нових перспективних професій.
Експерти виділяють в інтернет-сфері два напрями. Перший - орієнтований на бізнес (B2B, buisiness to buisiness), а другий - безпосередньо на споживача (B2C, buisiness to consumer). Причому перший напрям має більш виражену динаміку і реальні перспективи зростання. Які професії з'явилися в інтернет-бізнесі, а які відійшли на задній план? Скільки заробляють зараз бійці віртуального фронту? Які вимоги до них пред'являють?
Веб-дизайнери - фахівці креативні. Тому основна вимога до них - наявність портфоліо (пакет, список робіт). Їх дорога - розробка дизайну сайтів, макетів сторінок, логотипів. У деяких організаціях до обов'язку веб-дизайнера також входить і кодування (програмування).
Цікаво, що назви деяких професій різні фахівці трактують неоднаково. Наприклад, сьогодні немає чіткого уявлення про те, що таке веб-девелопер. Деякі вважають, що це звичайний програміст. Інші мають на увазі під цим терміном керівництво групою, створення якихось конкретних розробок. Безумовне тільки одне - отримують ці фахівці від 800 доларів на місяць.
Сьогодні кожна поважаюча компанія має власний сайт або портал в Інтернеті. Це може бути складова корпоративної культури або, навпаки, елемент бізнесу. Проте час, коли наповненням корпоративних сайтів займалися всі кому не лінь, пройшов. В даний час - це справа контент-редактора (іноді їх називають контент-менеджерами) - людина, в обов'язки якого входить текстове наповнення сайту або порталу, постійне оновлення інформації. А оскільки в Інтернеті текст і графіка пов'язані в одне ціле, то контент-редактор відповідає і за зовнішній вигляд сайту. Крім уміння збирати інформацію з різних джерел, систематизувати й висловлювати її, фахівець змістовного профілю повинен добре розбиратися в специфіці роботи компанії.
Фахівці схиляються до думки, що найближчими роками структура ринку і затребувані на ньому сьогодні професії не зазнають великих змін. Що ж до професій недалекого майбутнього, то багато хто вважає, що поява нових фахівців буде пов'язана з приходом нових технологій, а не нових напрямків бізнесу. Очевидний також факт, що всесвітня павутина сприятиме розвитку напряму віддаленої роботи, для успішного виконання якої з'являтися в офісі зовсім необов'язково.
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
11047
10691
460
26
229
11
544
114
251
15
330
60
1968
198
252
9
257
18
303
28
369
55
498
64
756
161
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Ужгороді та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26500 грн.
Jobs.uz.ua
- 8665 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...