Перспективне резюме

«Перспективне» резюме

Написання резюме – кропітка справа, але якщо до цього питання підійти з гумором – можна дещо розважитись і відкрити свої потаємні потенціали.
Примітка: але в реальності не варто слідкувати абсолютно усім порадам наведеним у статті.

1. Обсяг резюме

Для найдетальнішого представлення вашої персони резюме повинне бути об’ємним. Для позиції молодшого помічника старшого двірника підійде резюме на 3-х сторінках, для позиції середнього рівня – 5-7 сторінок, для позиції керівника – не менше, ніж 10 сторінок.

2. Мова резюме

Виберіть найзручнішу для вас мову. Для того, щобвлаштуватися на роботу в головний офіс «Mitsubishi» в Токіо можна прислати резюме російською мовою. Краще, звісно, узбецькою. Роботодавець, поза сумнівом, зацікавиться таким претендентом і не пошкодує грошей на кваліфікованого фахівця для перекладу вашого 10-сторінкового резюме своєю рідною мовою.

3. Спосіб відсилання резюме

Обов’язково використовуйте всі можливості, щобваше резюме потрапило до роботодавця.
Пошліть його:
Факсом (двічі – тричі).
На e-mail – мінімум з двох ваших різних поштових скриньок.
Принесіть резюме в офіс роботодавця. Зажадайте зустрічі з керівником особисто, щобпередати йому ваше резюме з рук у руки. Будьте наполегливі.

4. Оформлення резюме

При оформленні вашого резюме прагніть проявити індивідуальність. Використовуйте не менше, ніж 4-5 шрифтів. Заголовки варто виділити кольором і «рукописними» шрифтами, також вставте картинки і фотографії.

5. Структура резюме

Ім’я і контактні дані. Повне ім’я можна не вказувати. Напишіть його так, як ви хотіли б, щоб вас називали на майбутній роботі. Не варто вказувати свій мобільний телефон, краще дайте як контактний номер телефону своєї троюрідної глухої бабусі, що живе в Ростові (не забудьте вказати міжнародний код). Вкажіть не менше, ніж адреси ваших 3-4 поштових скриньок, щоб роботодавець міг бути впевнений, що зможе зв’язатися з вами.

Інформація про родичів. Дані про вік, соціальний стан, місце роботи ваших батьків, дружини/чоловіка, братів і сестер, а також інших родичів, можуть бути корисні для роботодавця. Докладні дані про ваших дітей (стать, вік, ріст, вага, перенесені дитячі захворювання тощо) також варто вказати.

Мета, яку ви переслідуєте. Роботодавець буде дуже радий дізнатися про ваш сенс життя, ваше уявлення про мораль і про ставлення до об’єктивної дійсності. Про всяк випадок вкажіть, на які позиції ви претендуєте, причому, варто написати як мінімум 2-3 позиції різного характеру. Безумовно, ви отримаєте перевагу як різнобічна особистість, коли роботодавець побачить, що ви хотіли б працювати комерційним директором, системним адміністратором, PR-менеджером або водієм.

Освіта. Окрім основної освіти, варто також вказати і курси, що не належать до основної роботи, які ви закінчували (отримання третього рівня магістра білої магії, практичний курс катання на скейтборді, незавершена музична освіта з класу баяна). Знання дрібних деталей дозволить працедавцеві оцінити вас об'єктивно.

Досвід роботи. Спробуйте пригадати всі види діяльності, якими ви коли-небудь займалися. Наприклад, пригадайте, як у шостому класі середньої школи ви підробляли в продуктовому магазині у дядька. З цієї роботи і почніть опис. Про роботу помічником електрика в десятому класі теж не забудьте. Описуйте кожну свою роботу якомога докладніше, вказуйте навіть найнезначніші свої обов’язки.

Навички роботи на комп’ютері. Досвід роботи на комп’ютері дуже важливий. Не забудьте вказати, що умієте працювати в різних операційних системах, а також в (Windows 2000, Windows 2000SP1, Windows 2000SP2, Windows 2000SP3, Windows 2000SP4, Windows 2000SP4 + hot fixes, Windows XP, Windows XP SP1, Windows XP SP2), Microsoft Word 95 / 96 / 97 / 98 / 99 / 2000 / XP.

Знання мов. Навіть якщо вам важко перекласти російською фразу «This is а table», обов’язково напишіть, що знання англійської мови у вас хороше (вивчите, раптом щось). Також вкажіть і кілька інших мов, про які ви чули, і відзначте, що ви можете ними читати і перекладати із словником.

Хобі. Роботодавцеві необхідно знати про ваші інтереси, особливо такі, як збирання марок, гра на банджо (підходить, наприклад, менеджерові з персоналу) тощо.

Віросповідання. Обов’язково вкажіть ваше віросповідання, це допоможе роботодавцеві вибрати з натовпу саме вас. Правовірний мусульманин, християнин або іудей, безумовно, підніме продажі фірми до небес волею Господа.

Партійна приналежність. Ваша прихильність до принципів ліберальної демократії допоможе політично коректно займатися версткою журналів, проводити маркетингові дослідження і вмонтовувати комп’ютерні мережі.

Сексуальну орієнтацію теж вкажіть – раптом вам пощастить із керівництвом.

На завершення резюме можете додати декілька слів від себе. Для формування чіткого образу про вас роботодавцеві буде цікаво дізнатися вашу думку з якого-небудь питання,що хвилює вас.

всі матеріали

Нагору Назад