Емоційний інтелект пов'язаний з соціально-економічними факторами
Нове дослідження, проведене нещодавно у сфері людської психології, виявило, що люди, які виходять з вищого класу, мають нижчий рівень емоційного інтелекту (EQ), ніж люди, які виходять з нижчих шарів суспільства. Це може бути поганою ознакою для бізнесу, стверджують експерти з емоційного інтелекту, представники The Tracom Group.
Вибірці більш ніж з 300 людей вищої та нижчої соціальної групи було запропоновано визначити емоції людей на фотографіях, а також незнайомців під час інтерв'ю. В обидвох випадках люди, з вищою освітою, статусом та грошима виявилися менш здатними до визначення людських емоцій: злості, щастя, здивованості чи смутку. Представникам з нижчого класу це завдання вдавалося набагато краще.
В основі дослідження лежить потужний зв'язок між результативністю в бізнесі та емоційним інтелектом. Емоційний інтелект впливає практично на всі бізнес-показники, включаючи рекрутинг та вибір професії, результати продажів та ефективність лідерства. Емоційний інтелект — це здатність усвідомлювати, контролювати та оцінювати емоції заради покращення роботи та особистого життя.
Один із найважливіших елементів емоційного інтелекту — це емпатія та здатність підтримувати ефективні стосунки з іншими. Ключем до розвитку емоційного інтелекту є усвідомлення не лише власних поведінкових преференцій, але й поведінкових моделей інших людей, а також розуміння того, яким чином адаптувати поведінку для досягнення бажаного результату.
"Це нове дослідження підтверджує результати іншого дослідження, яке вказує, що лідери чи люди з високим рівнем впливовості часто мають "сліпі зони", які шкодять їхній ефективній роботі з колегами чи підлеглими", — наголошує доктор Кейсі Малквін (Casey Mulqueen), директор з досліджень Tracom Group. На щастя, емоційний інтелект та інші міжособистісні навички можуть бути вдосконалені з практикою.
За інформацією Chief Learning Officer.
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
11047
10691
460
26
229
11
544
114
251
15
330
60
1968
198
252
9
257
18
303
28
369
55
498
64
756
161
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Ужгороді та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26500 грн.
Jobs.uz.ua
- 8665 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...