План дій для випускника

Тема пошуку роботи для випускників стає все актуальнішою до літа, коли закінчується навчання. Означає, пора починати рухатися у бік фінансового благополуччя і соціальної значущості – до працедавця.
Розпочати пошук слід із елементарного, - погортай оголошення працедавців. Розпочати можна як із пошуку в безмежній всесвітній павутині, так і з газет де є чарівне слово «Робота». Перш-ніж закінчити підготовчий етап слід визначся, яких матеріальних благ ти чекаєш від життя, і на які жертви ти готовий заради цього піти.
Найпростішим рівнем є робота менеджером в торговій фірмі. Щоб потрапити сюди, тобі доведеться трішки повозитися і попрацювати над собою. Ніяких спеціалізованих якостей від менеджера звичайно не чекають. Якщо ти умієш переконливо говорити і не справляєш відштовхуючого враження – ця робота для тебе. Перш ніж підеш на співбесіду, дізнайся, чим промишляє контора. Почитай про цей товар що-небудь в Інтернеті, завчи кілька специфічних термінів і вперед.
Якщо ти настроєний дійсно серйозно потрібно влаштовуватися за фахом. Тут тобі доведеться довести свій професіоналізм в галузі. Головне – не боятися. Ще раз проглянь ті вакансії, які ти пропустив через дуже високі вимоги. Річ у тім, що працедавець, складаючи оголошення, пише сюди все, про що чув сам, бачив у інших і придумав на місці. Коротше, описує свій ідеал. Вибирати ж йому доведеться все одно з тих, хто прийшов на співбесіду. Тобто, таких же живих людей, як і ти. Вперед!
Тепер тобі потрібно довести свою профпридатність. Якщо у тебе вже є диплом вузу, поклади його в кишеню. Далі потрібні готові роботи. Якщо ти любиш програмування, дизайн або написання статей – неси все, що ти зробив. У тебе ще немає професійних робіт? Показуй те, що ти робив заради розваги і з нудьги. Також стануть в нагоді різні дипломи, подяки, свідоцтва і сертифікати про закінчення всіляких курсів. Кожний з цих папірців особливої вигоди тобі не принесе, але коли ти викладеш їх всі купою, це дасть тобі значний бонус.
Тепер ти все прочитав, засвоїв, вирішив і знаєш, що тобі потрібно робити. Пам'ятай! Не бійся людей, не пасуй перед труднощами і не зневіряйся. Навряд чи перша ж співбесіда принесе тобі хлібне місце, зате воно принесе тобі корисний досвід. Отже, починай з яких-небудь малоцікавих контор. Через пару тижнів ти одержиш досвід і упевненість в тому, що це не тебе беруть або не беруть, а ти сам вибираєш місце, яке тобі більше підходить.
Успіху!
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
11047
10691
460
26
229
11
544
114
251
15
330
60
1968
198
252
9
257
18
303
28
369
55
498
64
756
161
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Ужгороді та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26500 грн.
Jobs.uz.ua
- 8665 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...