Як заповнити графу "хобі" у резюме?
Про те, що інформація про хобі може виявитися важливої а, часом навіть вирішальною при розгляді кандидата, малодосвідчені працівники замислюються не завжди. Тим часом, роботодавці неспроста цікавляться дозвіллям потенційних співробітників: хобі можуть багато чого розповісти не тільки про особисті якості людини, але й про її надійність, і навіть про професійну придатність.
Варіант перестрахуватися й не писати нічого - не дуже вдалий. Він, звичайно, виправданий, зважаючи на те, що хобі, наприклад, може викликати негативну реакцію в кадровиків і миттєво поставити хрест на кандидатурі шукача. Так, деякі компанії воліють не зв'язуватися з людьми, упередженими до екстремальних видів спорту. На жаль, парубок, який самозабутньо ганяє нічним містом на спортивному мотоциклі, може в будь-який момент просто не прийти на роботу через травми та недієздатність. У випадку якщо він займає відповідальну посаду, а час піджимає - наслідки такого хобі можуть спричинити серйозні проблеми для роботодавця.
Втім, порожня графа схожа на мовчання у відповідь на запитання: припустима, проте залишає осад. Фахівці радять все-таки згадувати свої захоплення, щоправда, лише ті, які зіграють на користь.
Позитивно позначиться на репутації шукача хобі, яке слугує розвитку професійних навичок. Для консультантів і менеджерів з продажу, скажімо, це може бути НЛП або щось ще з області психології, для людей творчих професій - щось оригінальне (якщо колектив компанії молодий - навіть «прикольне»). Правда, особливо мудрувати фахівці теж не рекомендують. Краще наголосити на професійній біографії, ніж на тому, що ви любите оголеним купатися у фонтанах - від оригінальності до неадекватності в очах роботодавця - рукою подати.
Можна підкреслити схильність до захоплень, які не віднімають багато часу, проте є «шляхетними» типу розведення кактусів або вирощування петуній. Ці заняття вимагають відповідальності та деякої самоорганізації, що явно буде достоїнством для будь-якого співробітника.
А ось зізнаватися в тому, що ви тримаєте в голові характеристики всіх знаків Зодіаку, розумієте, що несе “Місяць у Стрільці” і пам’ятаєте всі карти з колоди Таро - зовсім не обов'язково. Навіть якщо це так, однаково краще писати про квіти.
Джерело: dp.ru.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
11000
10692
460
26
229
11
544
114
251
15
330
60
1969
198
252
9
257
18
303
28
369
55
498
64
756
161
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Ужгороді та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26911 грн.
Jobs.uz.ua
- 8665 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...