Раз, два, три, чотири, п'ять, я йду себе шукати
Кожен студент, закінчуючи виш, вже заздалегідь починає думати про свою майбутню роботу. Хтось хоче працювати за фахом, продовжуючи розвиватися в даному напрямку, у когось з'являються зовсім інші перспективи. Але багато залежить від бажання й уміння.
Як знайти те, що дійсно тобі підходить, адже найчастіше вдаряючись в інший напрямок, в кінці кінців, приходиш до того, чого тебе так довго вчили. Буває навпаки, пробуючи себе на практиці за фахом, розумієш, що це не твоє і починаєш шукати щось більш відповідне та перспективне.
Перш ніж вибрати напрямок і визначитися до кінця, моя порада не поспішати, а спокійно підійти до цього питання. Обов'язково подивіться ринок праці, вивчіть інформацію про компанії, порадьтеся з близькими Вам людьми.
Обов'язково перед закінченням інституту походіть на практику за своєю спеціальністю, адже вона не просто так організована вишами для студентів. З цього для себе ви багато що зможете почерпнути, зрозуміти та визначитися з майбутнім вибором.
Але добре, коли ми можемо самі за себе вирішувати й робити самостійний вибір. Іноді буває так, що батьки наполегливо хочуть влаштувати свою дитину туди, куди їм здається краще і перспективніше. Це помилка, треба прислухатися до своєї дитини, адже вона вже давно не маленька і вправі робити власний вибір. Часто були випадки, коли студент закінчив інститут і влаштовувався на роботу, у нього не зовсім виходило, це говорить про те, що не його це місце.
Ось одна з достовірних історій батьків про свого сина: віддали вчитися його в інститут журналістики, з горем навпіл він його закінчив, працювати не хотів за своєю спеціальністю, випадково вичитав курси кухаря, пішов туди і, що Ви думаєте, зараз їхній син працює в ресторані шеф-кухарем, хто б міг подумати.
Інший випадок, коли дитина відучилася на економіста, але потім перекваліфікувалася на режисера. Виходить, закінчивши інститут, може виявитися так, що даремно було втрачено час. Плюс в даному випадку лише один, ви маєте вищу освіту…
rabotai.in
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
11000
10692
460
26
229
11
544
114
251
15
330
60
1969
198
252
9
257
18
303
28
369
55
498
64
756
161
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Ужгороді та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26911 грн.
Jobs.uz.ua
- 8665 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...