П'ять пріоритетів для керівника, який нещодавно вступив на посаду
риєднавшись до усталеної компанії в якості генерального директора, ви повинні не тільки спланувати наступну фазу розвитку організації, а й свої особисті дії. Керівник, який нещодавно обійняв посаду, стикається з масою проблем. Перший рік - це ідеальний час для того, щоб слухати, вчитися, вибудовувати взаємини і шукати підтримки.
Торік я обійняв посаду генерального директора в компанії, яка на той момент існувала вже 10 років. У першу чергу я провів серію особистих зустрічей зі співробітниками. Я слухав, вчився і вибудовував взаємини. Озброївшись отриманими знаннями, я звернувся за допомогою до людей, яким довіряв, і ось що вони мені порадили:
1. Зустрітися з тими, хто відповідає за важливі бізнес-процеси
Ви входите в колектив, не маючи ніякого відношення до його створення, і вам доведеться в ньому працювати. Розставте пріоритети. Дізнайтеся більше про тих, хто робить сильний вплив на хід справ.
Поговоріть із засновниками, інвесторами, членами правління і керівником підприємства. Подивіться, як вони працюють, визначте, що має цінність для них та їхніх підлеглих. Запитайте, як можна було б поліпшити роботу підприємства, і що для цього можете зробити особисто ви. Розкажіть про себе, про свої цілі та мотиви, щоб збудувати довірчі відносини.
2. Постарайтеся зрозуміти, як працює підприємство
Зустрівшись з керівниками і дізнавшись про структуру компанії, постарайтеся зрозуміти, як вона працює. Вивчіть ринок і клієнтську базу, простежте шляху переміщення продуктів. Запитайте голову компанії про плани на найближчі 18 місяців, спробуйте зрозуміти, чому вони формулюються саме так.
Познайомтеся з історією компанії, дізнайтеся, як вона досягла поточної ступені розвитку. Це допоможе вам спланувати зміни, які ви, можливо, будете впроваджувати. Усвідомивши поточний стан речей і існуючі можливості, визначте цілі для руху вперед і виберіть тих, хто міг би допомогти вам у вашій справі.
3. Поважайте історію компанії
Плануючи зміни, подумайте про те, як вони позначаться на поточному стані компанії. Приймайте до уваги її спадщину та культурні цінності, використовуючи їх як обґрунтування своїх ідей.
Якщо впливові особи (глава компанії, засновники, члени правління і т.д.) схвалюють ваші прагнення, розкажіть про них всім співробітникам. Поясніть, що новий план не суперечить колишньому курсу і веде до успіху.
4. Будьте доступні
Сповідайте політику відкритих дверей.
Проводьте якомога більше часу, розмовляючи з співробітниками, де б вони не знаходилися. Пам'ятайте, що листування або дзвінок не замінять особисту зустріч.
Навідуйтеся в різні відділи та філії, навіть якщо вони розташовані на краю світу. Не забувайте відвідувати виробництво, знайомтеся з співробітниками за межами офісу. Пояснюючи, що саме ви робите, будьте готові вислухати іншу точку зору і полегшити працю інших людей.
5. Пам'ятайте: спілкування не буває зайвим
Спонтанний живий діалог надзвичайно важливий для підтримки хороших відносин. Він допомагає вибудувати довіру і сприяє успішній спільній роботі. Якщо ви думаєте, що достатньо спілкуєтеся зі своїми підлеглими, знайте: спілкування багато не буває.
Організовуйте додаткові зустрічі. Обмінюйтеся інформацією не тільки на звичайних зборах або за допомогою поштової розсилки. Дозвольте людям задавати вам запитання в будь-який час. Продумайте механізм, який дозволив би донести до кожного співробітника його роль у спільній справі. Не забувайте підкреслювати, що ваші рішення повністю відповідають загальному курсу розвитку компанії.
Перший рік у ролі керівника - це перехідний момент. Дізнавайтеся нове, вибудовуйте відносини, спілкуйтеся з людьми якомога більш відкрито. Витративши цей час з користю, ви забезпечите надійну основу для майбутніх звершень, зможете написати нову главу в історії і розділити успіх з тими, хто вас оточує.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
11000
10692
460
26
229
11
544
114
251
15
330
60
1969
198
252
9
257
18
303
28
369
55
498
64
756
161
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Ужгороді та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26911 грн.
Jobs.uz.ua
- 8665 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...