Міфи про працевлаштування
Пошук роботи сам по собі вже є роботою, і частенько, дуже непростий. В процесі пошуку ви можете почути від знайомих багато негативних історій і занепасти духом.
Проте чи так страшний біс, як його малюють? Давайте розберемося.
Однією з найбільш поширених помилок є міф, що якщо ви не відповідаєте хоча одному пункту, вказаному в пошуку кандидата, то намагатися влаштуватися на це місце не коштує ваших зусиль. Природно, якщо вимоги об’єктивні, наприклад, кандидат повинен мати водійські права категорії “Д” або вільно володіти іспанською мовою, то ви навряд чи зможете влаштуватися на це місце роботи. Усі інші вимоги можна розглядати як побажання працедавця у вигляді певного набору ділових якостей в претендентові на посаду.
Як відомо, на роботу завжди беруть того кандидата, який справляє найбільш позитивне враження при проведенні співбесіди і тримається впевненіше, ніж інші претенденти.
Ще однією помилкою можна назвати поширену думку про те, що в кризу знайти роботу неможливо. Природно, що знайти хорошу роботу завжди було важко, а в період економічної кризи стало ще складніше. Але це не означає, що ви, будучи бухгалтером, наприклад, прийшовши, в кадрове агентство Москви, яке підбирає персонал для провідних компаній і банків, ви відразу дістанете відмову. Немає вакансії сьогодні – вона з’явиться завтра. Хороший фахівець завжди затребуваний.
Підбір персоналу проводиться незалежно від економічної ситуації в країні, хоча особливості в кожен часовий проміжок є. Третім міфом, що особливо прижився в середовищі працюючого населення, є те, що хороша робота може дістатися тільки при особливому “везінні”. Досвід показує, що ті, хто регулярно відвідує кадрове агентство, ярмарок вакансій і має кваліфікацію в певній сфері діяльності, рано чи пізно знаходять добре оплачувану роботу. Тобто “везіння” супроводить ті, хто постійно працює над своїм майбутнім успіхом.
Якщо ви думаєте, що для того, щоб знайти роботу, необхідно понизити вимоги до зарплати, то помиляєтеся. Природно, ви знайдете роботу набагато швидше, ніж припускали, але вона буде, наприклад, в два рази менше задовольняти ваші матеріальні вимоги.
Замисліться: чи та це робота, про яку ви завжди мріяли? Навіть якщо ви витратите певний час на ту роботу, якою ви дійсно гідні, і декілька співбесід пройдуть невдало, не зневіряйтеся.
Практика показує, що ви у будь-якому випадку ви знайдете те кадрове агентство, що проводить підбір персоналу, яке оцінить ваші професійні якості належним чином. Не соромтеся висилати своє резюме в ті кадрові агентства, які публікують вакансії вашої сфери діяльності. Вигода взаємна! Вони знайдуть вас, а ви – відмінну роботу!
Роздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
11000
10692
460
26
229
11
544
114
251
15
330
60
1969
198
252
9
257
18
303
28
369
55
498
64
756
161
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Ужгороді та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26911 грн.
Jobs.uz.ua
- 8665 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...