П'ять ознак того, що ви поганий керівник
Експерти стверджують, що багато керівників навіть не здогадуються, як до них ставляться їхні підлеглі. Тому вашій увазі пропонується п'ять характерних ознак, які свідчать, що вас сприймають далеко не найкращим чином:
1. Більшість ваших електронних листів складаються з одного слова. Може це й швидко, але більшість керівників навіть не уявляють, наскільки зневажливими є однослівні листи. Такий тип спілкування — прямий шлях до конфлікту. Банальне "дякую" або "будь-ласка", використане в листі, здатне багатократно покращити ситуацію. Втім, деякі керівники умудряються писати ще коротше. Наприклад "Y", якщо вони згодні зі співрозмовником (від англ. "yes") або "N", якщо не згодні.
2. Ви рідко особисто розмовляєте зі своїми підлеглими. Електронна пошта може здаватися зручною, але чи не використовуєте ви технологію, щоб уникнути реального спілкування, яке може видатися складним? Принаймні, так вважає Роберт Саттон, професор Стенфордського університету та автор книги "Хороший бос, поганий бос".
3. Ваші підлеглі багато хворіють. Дослідження свідчать, що працівники часто вдають хворобу, щоб уникнути необхідність спілкування з поганим керівником. Але є також і свідчення того, що поганий бос дійсно може виявитися шкідливим для здоров'я. Шведське дослідження, проведене у 2008-му році, показало, що серед чоловіків, яким доводиться працювати з поганими керівниками, на 20-40% вищий ризик серцевих захворювань.
4. Ваша команда працює довше визначеного часу, однак не встигає. Керівники часто страждають неадекватною оцінкою об'ємів роботи, стверджує Джині Грем Скотт, автор "Посібника з виживання при роботі з поганим керівником".
5. Ви постійно підвищуєте голос. Навіть якщо ви ніколи не кричите на своїх підлеглих, підвищення голосу може відчутно зашкодити робочій атмосфері. Працівники почуваються так, наче над ними постійно стоїть суворий наглядач. А тому вони краще приховають проблему, ніж чесно розкажуть про неї вам.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
11000
10692
460
26
229
11
544
114
251
15
330
60
1969
198
252
9
257
18
303
28
369
55
498
64
756
161
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Ужгороді та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26911 грн.
Jobs.uz.ua
- 8665 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...