Робота вдома. Плюси і мінуси
Перебуваючи вдома, можна не тільки плюватися в стелю, в надії, що плювок, нарешті таки, приклеїться до поверхні, а не безнадійно зірветься вниз вам на голову, але і займатися роботою, за яку ми всі звикли отримувати «паперові фантики». Гроші іншими словами.
На сьогодні, все більшої популярності набуває такий рід занять, як фрілансовая робота. Це такий спосіб роботи, який не має на увазі будь-якого штатного працевлаштування та постійної прив'язі до певного робочого місця. Ви знаходитесь вдома і виконуєте ряд зобов'язань без підписання трудового договору.
Таку роботу, як правило, шукають на спеціальних біржах праці, або ж в інтернеті на спеціалізованих сайтах. В якості оплати проходять електронні гроші (webmoney). Ви самі встановлюєте для себе обсяг робіт і відповідний розмір преміальних. Якщо вашого потенційного віддаленого роботодавця влаштовує ваш підхід, то ви приступаєте до роботи.
Хто затребуваний на ринку фрилансерів?
Така робота більше підходить для програмістів, які займаються розробкою різних додатків, програмних комплексів. По суті своєї справи їм зовсім необов'язково знаходитися під носом у свого начальства, коли можна працювати не виходячи з дому, тут же тестуючи свої «паскальние» каракулі.
До програмістам можна додати розробників веб-сайтів та веб-дизайнерів. Така праця є досить високо оплачуваних. Наприклад, фрілансер-програміст може всього за 10 хвилин заробити до 20-30 доларів США. Це за умови, що пише він невеликий скрипт або модернізує вже існуючий додаток. За більш вагомі і важкі поставлені завдання, програміст може одержати кілька сотень доларів США.
Потрібно відзначити, що серед фрілансерів різних спеціальностей, також виділяються і журналісти, які займаються написанням не тільки різних текстів і публікацій, а і курсових і навіть дипломних робіт. Як правило, замовники платять від 1 у.о. за одну тисячу друкованих знаків. Але завжди можна домовитися і на велику суму. Але, враховуючи, що ця ніша досить конкурентна, то опустити клієнта простіше простого. Тому, іноді доводиться йти на поводі у замовника і погоджуватися на його умови. А, якщо не подобається, то шукайте хліба в іншому місці.
Плюси фрілансевой роботи.
По-перше, для своєї роботи вам знадобляться комп'ютер, інтернет, один з можливих і завжди доступних каналів для комунікацій (мобільний телефон, Skype, ICQ, e-mail), бажання працювати і заробляти, а також наявність часу.
Багато людей відмовляються від такого роду занять тільки тому, що на їхню думку, домашня обстановка їх кілька розслабляє і неможливо зібратися. Різні «подразники» постійно відволікають від виробничого процесу. Те хочеться почитати цікаві новини, подивитися телевізор, почитати книгу, та й просто пограти на комп'ютері.
Але у фрілансерів є деякі переваги над іншими трудягами. Так, наприклад, вам не доведеться витрачатися на дорогу. Погодьтеся, що це досить таки вагома перевага, особливо, коли на вулиці бридко, холодно, що навіть собаку інший раз попросиш «сходити» в коридорі. По-друге, ви завжди вільні розподіляти свій час так, як вважаєте за потрібне. Ніхто вам не забороняє влаштовувати безладні перекури. Відсутність різних подразників, як наприклад офісні музика, яку на повну котушку можуть включати офісні співробітники, постійний базікання нема про що і інші «бабські міркування» за життя.
Але є і мінуси, без них, на жаль, нікуди. Як вже було зазначено, працюючи на дому, ви фрівольнічаете - можете дуже часто відволікатися на сторонні справи. У результаті цього, потім дуже складно зібратися - робота стоїть, клієнт не задоволений. Вас можуть постійно відволікати зробити що-небудь дрібне по будинку, наприклад винести сміття. Якщо у вас в будинку є маленька дитина, то час від часу, необхідно приділяти увагу і йому. Також доведеться забути про можливий кар'єрний ріст. Хіба що, ви самі можете підвищувати фінансову планку і самооцінку, як тільки визнаєте, що отриманого досвіду вам вистачає вже з головою і ви готові до нових висот.
Якщо виховати в собі силу волі і вселити, що робота фрілансера для вас є основним джерелом доходів, то хочете ви того чи ні, але доведеться себе змусити працювати, щоб годувати себе і своїх домочадців.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
11000
10692
460
26
229
11
544
114
251
15
330
60
1969
198
252
9
257
18
303
28
369
55
498
64
756
161
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Ужгороді та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 26911 грн.
Jobs.uz.ua
- 8665 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...